Meist


Väärtustamine

Vana mööbliga oleme tegelenud juba rohkem kui 15 aastat. Usume, et mööblil on hing sees, mistõttu väärtustame taaskasutust. Meile on südame asjaks teise ringi tooteid, millele saab anda uue elu ja väljanägemise. 
Keskkonnahoidlikkus

Taaskasutusega käib käsikäes keskkonna hoidmine. Seepärast pakume mööbli värvimiseks ja kaunistamiseks keskkonnasõbralikke naturaalsete koostisosadega Nordic Chic ® tooteid, millel on Euroopa Liidu ökomärgis.


Kirg loomise vastu paneb tegutsema ja annab jõudu.Öeldakse, et kodu on inimese kaitsekoda, tempel. Pöörame end ümbritsevale keskkonnale tähelepanu ning sätime asjad paika just enda silma järgi, et tekiks SEE ÕIGE HUBANE tunne. Meil võib olla täiuslik kujutluspilt soovitud tulemusest, kuid olemasolevatel kujunduselementidel on midagi puudu või ei leia poest õiget värvi mööblitükke...

Mõte ise värvimisest ja mööbli ümberkujundamisest võib tunduda võõras ja kauge, kuid tegelikult pole see sugugi nii keeruline, kui esmapilgul tunduda võib. Kaasaegsed värvid ja töövahendid on teinud värvimise lihtsaks ja lõbusaks tegevuseks.  Kasutades just kriidivärve, võid julgelt pintsli kätte haarata ja muretult tegutsema hakata. Kriidivärvide eeliseks on nende looduslikkus -  nendes puuduvad mürgised koostisained ning värvipritsmed saad lihtsalt veega maha pesta.

Mööblile uut hinge loov Keili on selle tegevuseni jõudnud järk-järgult. Võib öelda, et ta on vanade mööbliesemete keskel suureks sirgunud, lüües kaasa pereettevõttena toimivas antikvariaadis. Tema sooviks on teha mööbli või muude kodusisustuselementide ümberkujundamine inimeste jaoks lihtsaks ja lõbusaks tegevuseks, mis pakub pikaks ajaks rõõmu ja silmailu.

Nordic Chic® mööblivärvid


Nordic Chic kriidivärvide tootja on Taani pereettevõte.

✦  Värvid on puhtad - nende tootmiseks on kasutatud looduslikke koostisosi, nagu mineraalid, kriit ja savi.

✦ Nordic Chic värvid vastavad EVS-EN:71-3 nõuetele, mille kohaselt on need ohutud ka mänguasjade ja lastetoamööbli värvimiseks. 

✦ Puuduvad lenduvad mürgised osakesed (0-VOC)

✦ Lahustivabad

✦ Ebameeldiv lõhn puudub

✦ Hea katvusega, mittetilkuv 

✦ Paksu koostisega

✦ Võib lahjendada veega (Outdoor & More värvide puhul mitte)